Стандартні умови повернення і обміну купленого товару.

 

Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" 

Терміни повернення і обміну.
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості:
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

-товар не бул у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т. п.;
-товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;
-збережені усі ярлики та заводське маркування;
-товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.
Згідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачу в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.  

Повернення купленого товара в разі виявлення фабричного браку, здійснюється наступним чином:
1. Ви телефонуєте за тел. (097) 680-64-60 і повідомляєте ,що у Вас є товар на обмін або повернення, а також повідомляєте причину обміна або повернення.
2. Ви відправляєте нам товар за вказаною нижче адресою за свій рахунок (посилки відправлені з післяплатою або з несплаченою доставкою НЕ ПРИйМАЮТЬСЯ ― в такому разі товар одразу відправляется Вам назад!).
3. Після здійснення відправки товару на нашу адресу, ви повідомляєте нам про це в SMS за тел. (097) 680-64-60, в повідомленні вказуєте наступну інформацію : ФІО, місто, номер декларації.
4. Після того, як товар, заявлений Вами на обмін або повернення, повертається на наш склад, адміністратор складу переглядає товар на відповідність товару тим параметрам, які були вказані, як причина обміну чи повернення.
Обмін  товару здійснюється протягом 1-3 днів з момента отримання товару на склад . Повернення грошових коштів, що відповідають сумі замовлення, здійснюється протягом 1-2 днів на вашу платіжну карту. У разі виявлення фабричного браку ми компенсуємо Вам вартість пересилки.

 

Обмін купленого товару в разі якщо Вам не підійшов розмір, здійснюється наступним чином:

1. Ви телефонуєте за тел. (097) 680-64-60 і повідомляєте ,що Вам не підійшов розмір, а також повідомляєте необхідний Вам розмір.
2. Ви відправляєте нам товар за вказаною нижче адресою за свій рахунок (посилки відправлені з післяплатою або з несплаченою доставкою НЕ ПРИйМАЮТЬСЯ ― в такому разі товар одразу відправляется Вам назад!).
3. Після здійснення відправки товару на нашу адресу, ви повідомляєте нам про це в SMS за тел. (097) 680-64-60, в повідомленні вказуєте наступну інформацію : ФІО, місто, номер декларації.
4. Після того, як товар, заявлений Вами на обмін або повернення, повертається на наш склад, адміністратор складу переглядає товар на предмет відсутності ознак його використання або прання, а також умисного пошкодження.
5. Протягом 1-3 робочих днів ми вам висилаємо заміну.

Зверніть увагу на наступні моменти :

1. Вартість пересилання в обидві сторони, у разі неправильного підбору розміру оплачує покупець!

2. Замовляючи крайні розміри (найменьший або найбільший), МАКСИМАЛЬНО  УВАЖНО поставтеся до підбору розміру тому при покупці найменьшого чи найбільшого розміру , можливості замінити на менший від самого маленького чи на  більший від найбільшого НЕ БУДЕ !!!

3. На товари із категорії "знижка" чи "розпродаж" обмін на більший або менший розмір не гарантований. 

4. Щоб уникнути помилок при виборі розміру одягу, зверніть увагу на правильність і точність замірів своїх параметрів. Щоб правильно визначити свій розмір, ми рекомендуємо Вам скористатися розмірною сіткою, яка опублікована на НАШЕМУ сайті. Також для максимально точного визначення розміру , Ви можете порівняти заміри готового виробу, розміщені в описі товару ,з схожими виробами в Вашему гардеробі. Якщо в описі немає замірів, менеджер в телефонному режимі надасть Вам всі заміри, які вас цікавлять на запитуваний Вами розмір.

Умови повернення товару виробництва TM Golfstream!!!

Протягом 14 днів якщо з якихось причин товар виробництва TM Golfstream Вам не підійшов, не сподобався, не влаштувала якість, Ви передумали і т.д. , ми завжди готові повернути Вам кошти за товар.

Адреса для обміну і повернення:  "Нова Пошта" м. Хорол (Полтавська обл-ть) , відділення №1, одержувач Матвєєв Сергій 

тел. (067) 683-01-78. 

"Укрпошта" 37800 м. Хорол , до запитання, одержувач Матвєєв Сергій Володимирович

тел. (067) 683-01-78. 

УВАГА!!! В разі, якщо ви повернули товар без фабричної упаковки або з її пошкодженням, а також товар без етікетки чи з її деформацієй, якщо товар має ознаки його використання або прання, чи товар пошкоджений, то даний товар відправляєтся вам назад, за Ваш рахунок. Крім того товар відправлений "післяплатою" або з неоплаченою доставкою - не забирається.